Bixbet Twitter

Bixbet

Bixbet Twitter hesabı üzerinden yenilenmiş olan adresimize tek tıkla kolaylıkla erişim sağlayabilmektesiniz. Sitenin Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu engellemeleri sonrası kolay erişim imkanını elde edebilmek için sosyal medya hesapları oldukça avantajlı vaziyettedir. Sorunsuz ve engelsiz bağlantılar için Twitter üzerinden bixbetsocial yazarak sayfamızı takip edebilme şansına sahip olursunuz.

Sitemiz Solution N.V. kayıtlı olup GCS/B2C/114/2016 numaralı lisansa sahiptir. Ayrıca bunun yanında güvenilir ve yasal bir platform olarak hizmet vermektedir.

HEMEN GİRİŞ YAPIN!

Bixbet Twitter İle Hızlı Erişim

Sitenin Twitter hesabı ile son giriş linkine ulaşmak oldukça pratik bir yöntemdir. Yalnızca Twitter değil diğer sosyal medya hesapları üzerinden de aynı hızlı erişimi elde edebilmektesiniz. Sosyal medya hesaplarında yeni giriş linkleri güncel olarak bulabilmektesiniz. Tek tıkla engelsiz erişime sahip olabileceksiniz. Bunun yanı sıra çeşitli etkinliklerle kazancınıza kazanç katabilmektesiniz.

Twitter hesabı üzerinden bonuslarımızı da görebilmektesiniz. Günlük çıkarılan promosyonlardan haberdar olarak yararlanma şansına sahipsiniz. Bunun dışında telegram kanalımıza da ulaşabilmektesiniz. Aynı bilgilere ulaşabilmektesiniz.

Bixbet Twitter

Bixbet Canlı Destek

Sitenin canlı destek hattına bağlanarak tüm soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilmektesiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattımıza her zaman ulaşabilmektesiniz. Destek hattımızdan bonus bilgileri alıp talep edebilmektesiniz, aldığınız bonusların çevrim şartlarını yerine getirip getirmediğinizi öğrenebilmektesiniz, kullanıcı hesabınızla ilgili sorularınıza yanıt bulabilmektesiniz. Aynı zamanda şikayetlerinizi de canlı destek hattımız bildirebilmektesiniz. Sitemiz bu şikayetleri dikkate alarak elinden gelen düzenlemeleri en hızlı şekilde yapmaya çalışacaktır.

Güvenilir mi? Şikayet Var mı?

Bixbet sitesinin güvenilirlik konusunda sorunları bulunmamaktadır. Bixbet sitesi online gaming sektöründe 2015 yılından bu yana lisanslı alt yapısı ile hizmet vermektedir. Ayrıca E-Bixbet Solution N.V. Bünyesi altında GCS/B2C/114/2016 kayıt numarası ile Curacao lisansına sahip durumdadır. Bunlar da sitenin güvenilirlik puanını oldukça yükseltmektedir.

Elbette ki bunlar dışında bakılması gerekenler arasındaki şeylerden biri de site hakkında şikayet olup olmadığıdır. Araştırma yapıldığında bazı kişilerin bahis oranları konusunda belli şikayetlerinin olduğu gözükmekte. Bunun dışında para çekim talepleri konusunda bazı sorunlardan bahsedilmiştir. Ancak bu şikayetleri farklı platformlar yerine sitemize bildirmeniz çözümü konusunda daha faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kazansana Şikayet başlıklı makalemizde kazansana, kazansana bonusları ve kazansana canlı destek hakkında bilgiler verilmektedir.