Stud Poker

Poker oyunları çeşitlerinden biri olan ve fazlası ile de eğlenceli olan bir oyundur. Sizler stud poker ile oynamaya başlar iseniz mutlaka paralı olan bahis sistemlerinden ve salonlarından fazlaca para kazanacaksınız. Stud poker her türkün çok daha fazla tercih ettiği bir seçenektir. Sizler poker oyunlarının çeşitleri ile tanışmalı ve mutlaka çok fazla keyif aldığınız bir seçeneği tercih etmelisiniz. Antenin fazlaca önem taşıdığı ve mutlaka kazanç kadar kaybetmenin de muhtemel olduğu bu poker çeşidi ile kazancınızı stratejilerinize göre arttırabilir yahut da azaltabilirsiniz. Stud poker ile birlikte her poker oyunun çok fazla kazanç sağlayacağını göreceksiniz. Oyunun mutlaka stratejik olarak tasarlanması ve kazanmaya yönelik hamleleri içermesi gerekir. Poker oyunlarını seviyor iseniz mutlaka her seçeneği ile karşılaşmalı ve her poker oyunun da fazlası ile stratejilerini öğrenmelisiniz. Stud poker sizlere başta zor gelecek fakat sonradan oldukça keyif alacak ve kazanç sağlayacaksınız. Pasgol ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

Poker cinsleri kartların açık ya da kapalı olmasına göre değişim göstermektedir. Bu oyun içerisinde her el değişik bir deste ile oynanmaktadır. Poker oyunlarının en büyük belirleyicilerinden bir tanesi desteler ve bu destelerin nasıl dağıtıldığıdır. Desteler eğer açık bir biçimde dağıtılıyor ise diğer tüm kurallar aynı olsa bile pokerin farklı bir biçimde adlandırılması gerekmektedir. Stud poker bahsinizi ortaya koyduktan sonra oyun başlar bu bahse ante adı verilmektedir. Bu pokerin kuralları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Oyuncuya ve masaya 5 adet iskambil kartı verilmesi gerekmektedir.
  • Oyuncuların bu kağıtları aldıktan sonra değerlendirme işlemlerine başlamaları gerekmektedir. istenmeyen kartların atılması gerekmektedir.
  • Ante denilen bahsin pas kararı verirseniz yanacağını da bilmeniz gerekmektedir.
  • Kazansana Pas kararı vermek konusunda kararsız kalınmamalıdır. Bir strateji oyunu olan poker içerisinde kişiler zaman zaman risk alarak zaman zaman da ellerindeki kartların kazanamayacağını bilmesi ve bunu kabul etmesi gerekmektedir. Bu durumda da pas kararı alınması gerekmektedir. ancak bu şekilde kar elde edilebilir. Bahsine poker oyunlarından yüksek kazançlar elde etmek için hemen giriş yapıp kazanmaya başlayın!