Video Poker Nedir?

Video poker bir dönemin en zengin içerikli ve tercih edilen oyun türlerinden bir tanesidir. Gerçek rakipler dışında size belirli bir listede olan kart sıralamasına göre kazanmanızı sağlamaktadır. Tam anlamıyla şansa yönelik olan Video poker, kazanma olasığınızın en yüksek olduğu slot şeklinde de oynanabilen oyunlardan bir tanesidir. Pasgol ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

Video poker nedir? konusunda genel olarak makine üzerinden bir oyun oynama sistemine sahip olması ve kazanan ellerin bir listesi olmasıdır. Video poker oyununu oynamak için makineye fiş atılması gerekmektedir. Ardından, kartların dağıtılması için tuşa basılmasının ardından genelde 52 kart deste ile oyun başlamaktadır. Kazansana Oyunun mantığı gereği size ait 5 kart dağıtır. Bu kartlardan çıkarmak istediğiniz kağıdı seçebilirsiniz. Bahsine güvenilir mi? Böylece daha iyi bir el için çok daha iyi kazanç sağlama imkanınız olacaktır. Çıkarmak istediğiniz kartları seçtikten sonra tekrar dağıt tuşuna basarak yeni kartlar gelir. Video poker nedir? konusunda tek amaç kazanmak isteniyorsa, listedeki,

  • Flaş Royal: 5 kartın aynı renkte olması,
  • Kare: 5 kartın 4’ü aynı sayıdan olması,
  • Ful: 3 kart aynı sayı ve diğer 2 kart aynı sayı
  • Üçlü: Aynı sayıdan 3 kartın bulunması
  • Vale ve üzeri: 2 vale ve ya da bu değerdeki kartlar kazanır.

Tudorbet Bunlara göre bir el ayarladığınız da son çevirme işlemine başlattığınızda, eliniz kazanacaktır. Kazançlı poker oyunları, stratejileri ve yorumları için tıklayınız.